İletişim

BAYİLİK İÇİN BAŞVURUN

Bayimiz Olur Musunuz?


Neden Elektriksepeti.com Bayiliği?

Elektriksepeti.com, serbest tüketici olmaya hak kazanan abonelerle, indirimli elektrik satışı yapan tedarik firmalarının buluştuğu bir satış ve hizmet platformudur. Tüketicilere, tamamen özelleşmiş olan elektrik piyasasında sahip oldukları haklardan yararlanmaları konusunda bilgilendirme yapıyor ve hizmete en hızlı ve ücretsiz şekilde ulaşmaları için aracılık ediyoruz.

Basitçe, Ali Yılmaz isimli bir mesken ya da ticarethane tipi elektrik abonesini düşünelim. Öncelikle Ali Bey’in Serbest tüketicilikle ilgili farkındalık sahibi olmasını sağlıyoruz, sonrasında piyasada bulabileceği en avantajlı ve indirimli elektrik kampanyalarını kendisine sunuyoruz.

Bu hizmette odağımız her zaman tüketici yani Ali Bey’dir. Tüketicinin en hızlı, kolay ve güvenilir şekilde elektrik satış firması değişimini sağlıyoruz ve bu işlemleri tamamen ücretsiz olarak yapıyoruz.

Tüketicimiz sadece hakkı olan “İndirimli elektriği” kullanmaya başlıyor ve tasarrufun keyfini sürüyor.

Tüketicimizi sürecin hiçbir aşamasında hatta tedarikçi değişimi sonrasında da yalnız bırakmıyoruz ve her zaman sorularını yanıtlıyor ve elektrik konusundaki “ücretsiz danışmanı” oluyoruz.

Elektrik anlaşma, sözleşme

Sadece ön başvuru alıyorsunuz!

Bir Elektrik Sepeti bayisi olarak işte bu kadar kolay ve keyifli bir işin bir parçası oluyor ve müşterilerinize tasarruf ettirerek mutlu olmaları için aracı oluyorsunuz. Bu konuda ilgisi ve talebi olan müşterinizin bilgilerini bize ilettiğinizde, en mükemmel şekilde tüketiciye hizmet vermek üzere harekete geçiyoruz. Sürecin aşamalarından ve sonucundan online sistemimiz üzerinden haberdar oluyorsunuz ve mutlu edebildiğimiz her abone için siz de komisyon geliri hakediyor ve Elektrik Sepeti bayiliğinin keyfini yaşıyorsunuz.

Birlikte hızla büyüyeceğiz! Bu bayilik inanın size çok iyi gelecek, mutlu ettiğiniz müşterileriniz size daha da çok müşteri getirecekler ve bu kazanç pastasını birlikte hızla büyüteceğiz.

Bayilik Türlerimiz ve Avantajlarınız

Fatura tahsilatından da kazanıyorsunuz!

Mevcut iş modeliniz kapsamında “saha tipi” bir Elektrik Sepeti bayisi olduğunuzu düşünelim. Eğer mevcut dükkanınız ya da mağazanız çatısı altında bir “Fatura Ödeme Merkezi” hizmeti veriyorsanız, Elektrik Sepeti bayisi olmanız size ekstra avantajlar sunacaktır. Elektriksepeti.com bünyesindeki anlaşmalı tedarikçilerimizin elektrik fatura ödemelerini alabileceğiniz gibi, tedarikçi değişimi yapan müşterilerinize fatura basımı ve ödemesi konusunda hizmet verebilecek ve müşteri memnuniyeti sağlayabileceksiniz.

Ulaşabileceğiniz müşteri kitlesini maksimize edin!

Bireysel” ya da “Sanal (Online)” bayilik modelinde çalışmak isteyen bayilerimiz başta olmak üzere, tüketiciye erişme ve satış konusunda elinizi güçlendirecek bir promosyon kodu uygulamamız bulunmaktadır. Bayilerimize özel tanımladığımız kodunuzu sosyal medya ağlarınızda, websitenizde vb kanallarda paylaşabilirsiniz. Size özel kod üzerinden gelen tüm müşteriler, sizin satış performansınıza dahil edilecektir. Saha tipi bayilerimiz de promosyon kodu modelini uygulayabilirler.

Özetle, bir bayi olarak eliniz kolunuz bağlı bir şekilde beklemeyecek, pek çok yenilikli yöntemle ulaşım kanallarınızı ve satışlarınızı arttırabileecek ve bireysel performansınızı en yükseğe çıkartabileceksiniz.

ETKİN BASİT ÜCRETSİZ
Kaliteli, Kesintisiz ve Kolaylaştırıcı hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda elektriksepeti.com olarak, tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve en uygun tedarikçi ile buluşturarak bu ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çözümleri sunuyoruz. Elektriksepeti.com olarak bayilik kavramına da yeni bir bakış açısı getirerek, bayilerimizle gerçek anlamda bir iş ortaklığı kuruyoruz. Bayilerimizle takım oyunu oynuyor, hatta kahramanlığa soyunup işin zor kısmını biz üstleniyor, kolayını bayilerimize bırakıyoruz.

Siz sadece ön başvuru alıyorsunuz, gerisi bizde!
Elektriksepeti.com bayisi olmak için bayilik bedeli, teminat, reklam ve promosyon malzemesi gibi hiçbir ad altında sizden ücret talep etmiyoruz.

Sizinle beraber kazanıyor ve kazandırıyoruz.

Peki sizin yapmanız gereken nedir? Operasyon Süreci Nasıl?

Bayilik Başvurunuz İçin Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi bize iletin, en kısa sürede Bayi Yöneticilerimiz sizi arayıp konuyla ilgili bilgilendirsin.

BAYİLİK İÇİN BAŞVURUN

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel