Bilgi Alın

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Elektriğimizi satın alırken nasıl tasarruf ederiz?


Elektrik konusunda tasarrufun tüketim dışındaki en önemli yolu elektriği satın alırken daha ucuz fiyata almaktır. Yani, aynı miktarda elektriği tükettiğinizde faturanızın daha düşük gelmesinden, özetle elektriği indirimli kullanmanızdan bahsediyoruz.

Tasarruf ve tasarruf yolları

Satın alırken tasarruf : İndirimli Elektrik Kullanın!

Elektriksepeti.com olarak size bu konuda her konuda ücretsiz danışmanlık ve tam destek veriyoruz! Websitemizde sizi yönlendirecek ve bilgilendirecek, oldukça detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Bunun yanında hızlıca yardım almak isteyen tüketicilerimiz bize ulaşabilir veya 0850 737 00 00 numaralı hattımızı arayabilirler.

Faturanız yanınızdaysa ve “nasıl elektriğimi daha ucuza alırım” diye düşünüyorsanız, hemen faturanızın fotoğrafını 0546 737 00 00 numaralı Whatsapp hattımıza gönderin. Sizi en kısa sürede arayıp bilgilendirelim.

Elektriğinizi en yüksek fiyatta almaya son verebilirsiniz. Eğer siz de bir serbest tüketici iseniz, Türkiye genelinde hizmet veren çok sayıda özel elektrik firmasının size sunduğu en avantajlı kampanyayı seçerek, elektrik faturalarınızda tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Kiracı ya da mülk sahibi farketmeksizin, ticarethane, sanayi, mesken gibi tüm aboneler için şu anda aylık faturasında 74 TL'yi geçen her tüketici “Serbest Tüketicilik” tanımı kapsamındadır.

Bir tüketici olarak siz de, elektrik tüketirken tasarruf etmenin yolunu aramalısınız.

Bunun için lütfen HAREKETE GEÇİN! İNİDİRİMLİ ELEKTRİK HAKKINIZI KULLANIN!

Tasarruf ve tasarruf yolları

(0 oy)

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel