İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Edirne ili İpsala ilçesinde indirimli elektriğe nasıl ulaşırım?


Türkiye’nin her yerinde elektriğin özelleştiğini ve artık devlet tarafından tüketicilere satılmadığını biliyorsunuz. Nerede olursanız olun, evinizde ve iş yerinizde elektriğinizi aslında özel bir şirketten satın alıyorsunuz.

Serbest tüketiciler için elektriğini satın alacağı firmayı seçme hakkınız olduğunuz hatırlatalım! Elektriğinizi aslında ayakkabı, araba, deterjan gibi tamamen serbest bir piyasada bir “satıcı firma”dan alıyorsunuz. Satın alma fiyatları rekabetle oluşuyor ve rekabetin tüketicilere olumlu yönde etkisi oluyor.

Şu anda onlarca özel tedarik firması, kendi fiyat seçenekleriyle siz tüketicilere indirimli elektrik satışı yapabiliyor. İndirimli elektrik kullanmak üzere mevcut firmanızdan başka bir firmaya geçtiğinizde ise, sadece faturanızı ödediğiniz “şirket” değişiyor ve tabii ki en önemlisi elektriğinizin fiyatı değişiyor: Ucuzluyor!

İlçenizde hizmet veren elektrik tedarik firmalarını tanıyor musunuz?

Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Merkez Süloğlu Uzunköprü

Özel tedarik firmaları sizlere “tükettiğiniz elektriği daha ucuza satabilirler. İndirimli (ucuz) elektrik, siz arzu ettiğiniz anda sizlere hiç bir ek maliyet olmadan elektriksepeti.com tarafından sunulur.

Tüm özel tedarik firmaları il veya ilçe kısıtı olmaksızın 81 ilimizde ve tüm ilçelerde serbest tüketicilere elektrik satışı yapabilirler. Biz Elektriksepeti.com olarak size en kaliteli hizmeti veren elektrik firmalarını ve en avantajlı elektrik kampanyalarını sunuyoruz. Elektriğinizi ucuza almak için, tüm elektrik firmalarını takip etmenize gerek yok, yorulmadan ve tamamen ücretsiz olarak bu hizmeti biz verelim, siz sadece size en uygun kampanyanızı seçin ve keyfinizi sürün.

İlinizde şu ana dek 31.360 adet tüketici bu hakkını kullandı. Neden siz de onların arasına katılmıyorsunuz?

Aklını Kullan, Hakkını Kullan

İndirimli elektrik sizin hakkınız! Tükettiğiniz elektriği gelin indirimli tüketin!

Yapmanız gereken, sadece indirimli elektrik kampanyalarından size en uygun olanını seçmek. Gerisini Elektriksepeti.com’un enerji danışmanları sizin adınıza yapsın. Hemen arayın (0850 737 00 00) veya başvurun.

Siz de indirimli elektrik kullanmaya hak kazanan 4,7 milyon tüketiden birisi olun ve en ucuz elektriği kullanmak için harekete geçin.

Lütfen indirimli elektrik hakkınızı daha fazla gecikmeden kullanın!

Anlaşmalı Olduğumuz Tedarik Firmaları

İlçenizde Uygun Tarifeler

Yükleniyor...

Hemen Başvur

Tedarikçi seçmek veya değiştirmek için sağlamanız gereken tek şart, bir elektronik sayaca sahip olmanızdır ki eğer sayacınız elektronik değilse de, bölgenizdeki elektrik dağıtım şirketi sayacı ücretsiz olarak değiştirir. Bunun için herhangi bir bedel ödemezsiniz.

Tedarikçi değişiminde hiçbir adımda sayaç ya da alt yapı değişimi olmaz, elektriğiniz kesilmez. Tedarikçinizi değiştirdiğinizde bölgenizdeki dağıtım şirketi ile olan ilişkiniz sona ermez. Bölgenizdeki tüm arıza, bakım, kesinti, kontrol, denetim, sayaç okuma gibi hizmetleri “Dağıtım Şirketi”niz vermeye devam edecektir. Herhangi bir kesinti ya da arıza ile ilgili Alo 186’yı arayarak dağıtım şirketinize ulaşabilirsiniz. İlinize hizmet veren dağıtım şirketi “TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM AŞ” dir.


(10 oy)

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel