İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Konya ilinde indirimli elektriğe nasıl ulaşırım?


İlinizdeki elektrik tedarik firmalarını tanıyor musunuz?

Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak

Özel tedarik firmaları sizlere “tükettiğiniz elektriği daha ucuza satma hakkını EPDK’dan almış olan” özel firmalardır. Özel tedarikçi firmalar, ürettikleri enerjiyi ister devletin ortak havuzuna satar isterse siz tüketicilere yani son kullanıcılara satabilir. Yani sizler direkt üreticiden elektrik almak isterseniz bunu yapma hakkına sahipsiniz. İndirimli ucuz elektrik siz arzu ettiğiniz anda sizlere hiç bir ek maliyet olmadan sunulur.

Tüm özel tedarik firmaları il kısıtı olmaksızın 81 ilimizde serbest tüketicilere elektrik satışı yapabilirler. Sizler tüketici olarak bu firmaları tek tek tanımayabilirsiniz. Fakat biz Elektriksepeti.com olarak size en kaliteli hizmeti veren elektrik firmalarını ve en avantajlı elektrik kampanyalarını sunuyoruz.

Elektriğinizi ucuza almak için, tüm elektrik firmalarını takip etmenize gerek yok, yorulmadan ve tamamen ücretsiz olarak bu hizmeti biz verelim, siz sadece size en uygun kampanyanızı seçin ve keyfinizi sürün.

İlinizde şu ana dek 101.523 adet tüketici bu hakkını kullandı. Neden siz de onların arasına katılmıyorsunuz?

İNDİRİMLİ ELEKTRİK SİZİN HAKKINIZ! ZATEN TÜKETİYORSUNUZ, GELİN İNDİRİMLİ TÜKETİN!

Elektriksepeti.com olarak ilinizde sunulan en indirimli ve avantajlı kampanyaları aşağıdaki tedarikçilerimiz arasından seçebilirsiniz:

Anlaşmalı Olduğumuz Tedarik Firmaları

İlinize Uygun Tarifeler

Yükleniyor...

Hemen Başvur

Hemen harekete geçin! İndirimli elektrik hakkınızı bugün kullanın!

İndirimli elektriği uzaklarda aramayın. Konya ilinde indirimli elektriği elektriksepeti.com olarak kapınıza getiriyoruz ve size piyasadaki en avantajlı indirimli elektrik kampanyalarını sunuyoruz. Size bu süreçte ve sonrasında, elektrikle ilgili her konuda danışmanlık veriyor ve hiçbir hizmetimizden ücret almıyoruz!

Yapmanız gereken, sadece indirimli elektrik kampanyalarından size en uygun olanını seçmek. Gerisini elektriksepeti.com’un enerji danışmanları sizin adınıza yapsın. Hemen arayın (0850 737 00 00) veya başvurun.

Siz de indirimli elektrik kullanmaya hak kazanan 4,7 milyon tüketiden birisi olun ve en ucuz elektriği kullanmak için harekete geçin.

Dilerseniz elektriksepeti.com adresini ziyaret edin ve tek adımda size özel kampanyalardan faydalanın, dilerseniz bizi 0850 737 00 00 numaralı çağrı merkezimizden arayın ya da 0546 737 00 00 numaralı Whatsaspp hattımıza faturanızın fotoğrafını gönderin, hemen size detaylı bilgi verelim ve size en uygun ve avantajlı kampanyalarımızı sunalım.

Lütfen indirimli elektrik hakkınızı daha fazla gecikmeden kullanın!

Aklını Kullan, Hakkını Kullan

Tedarikçi seçmek veya değiştirmek için sağlamanız gereken tek şart, bir elektronik sayaca sahip olmanızdır ki eğer sayacınız elektronik değilse de, bölgenizdeki elektrik dağıtım şirketi sayacı ücretsiz olarak değiştirir. Bunun için herhangi bir bedel ödemezsiniz.

İndirimli elektrikten faydalanırken sizi bekleyen süreç ne olacak?

Elektriksepeti.com ile başvuru adımlarınızı hızlıca tamamlayacak ve sözleşme adımına geçeceksiniz. Paylaştığınız bilgilerle doldurulmuş sözleşmeniz, imzalanmak üzere kurye ile kapınıza geldiğinde, bilgilerinizi kontrol edip imzalamanız yeterli olacaktır. Hiç yorulmadan indirimli elektriğin keyfini sürersiniz.

Unutmayın, 81 ilimizde de kapınıza kadar hizmet veriyoruz. Siz yeterki hakkınız olan indirimli elektrik fırsatlarından yararlanmaya karar verin enerji danışmanlarımız hep yanınızda olacak.

Kesinti ve arıza olursa ne olacak? Sayacım değişecek mi? Elektriğim kesilecek mi?

Tedarikçi değişiminde hiçbir adımda sayaç ya da alt yapı değişimi olmaz, elektriğiniz kesilmez. Tedarikçinizi değiştirdiğinizde bölgenizdeki dağıtım şirketi ile olan ilişkiniz sona ermez. Bölgenizdeki tüm arıza, bakım, kesinti, kontrol, denetim, sayaç okuma gibi hizmetleri “Dağıtım Şirketi”niz vermeye devam edecektir. Elektrik tesisatlarında oluşan arızalara, yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi bakmaktadır. Herhangi bir kesinti ya da arıza ile ilgili Alo 186’yı arayarak dağıtım şirketinize ulaşabilirsiniz. İlinize hizmet veren dağıtım şirketi “MERAM ELEKTRİK DAĞITIM AŞ” dir.


(7 oy)

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel