Hakkımızda

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Elektrik Sepeti Hakkında


Elektriksepeti.com, elektrik tüketicileri ile elektrik tedarikçilerini biraraya getiren yeni nesil elektrik satış platformudur.

Uzun yıllardır elektrik piyasasının farklı alanlarında tecrübe kazanmış bir ekibin sinerjisiyle hizmete başlayan elektriksepeti.com, yakın gelecekte tümüyle serbest piyasa koşullarına tabi olacak elektrik piyasasına yeni bir iş modeli ve stratejik vizyon kazandırmak istiyor.

Elektriksepeti.com sayesinde öncelikle serbest tüketiciler olmak üzere elektrik aboneleri, indirimli elektrik hizmeti alarak elektrik enerjisi maliyetlerini düşürme şansına sahip olurlar. Elektrik tedarikçileri de Türkiye’nin her noktasında elektrik tüketicilerine ürün ve kampanyalarını sunabilir, tüketiciler ile elektrik satış sözleşmesi imzalayabilir.

Bu model, 21. yüzyılın paylaşım ekonomisi paradigmasına uygun olarak, üreticiyle tüketiciyi her iki taraf için de kârlı olacak bir zeminde buluşturmayı hedefler. Faydayı maksimize ederken, her iki taraf için de işleri hızlandırır ve kolaylaştırır.

Bütün bunları yapabilmek için hizmet anlayışımızı 3K olarak tarif ederiz: “Kaliteli, kesintisiz, kolaylaştırıcı”

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel