İnsan Kaynakları

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

İnsan Kaynakları Politikamız


Çalışanlarımızın Görev Alanı

Şirketimizin ana faaliyet konusu, başta elektrik olmak üzere enerji danışmanlığı üzerinedir. Bu kapsamda, çalışanlarımız elektrik tüketicilerinin kanunda belirtilen hakları dâhilinde, elektrik tedarikçisini ve en avantajlı elektrik kampanyasını seçmesinde danışmanlık ve aracılık görevini üstlenirler.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Çalışanlarımızın şirketimizin en önemli zenginliği olduğunun bilinci ile hareket ederek, konusunda uzman veya uzmanlaşmaya hevesli kişileri şirketimize kazandırmayı hedefliyoruz. Bizimle birlikte büyüyecek, gelişecek ve kazanacak çalışanlarımızı eşitlikçi ve adil bir yaklaşımla seçiyor ve şirketimizde çalıştığı süre boyunca gelişimlerine özen gösteriyoruz.

Nasıl Başvururum?

Merkez ofisimiz İstanbul’dadır. Bu lokasyonda çalışan idari birimlerimize kısıtlı sayıda istihdam yapılmaktadır.
Satış kadrolarımız ise Türkiye genelinde istihdam edilmektedir. Satışı kariyer yolu olarak belirleyen, saha satışında tecrübeli ya da bu alanda kendine güvenen herkes ilanlarımıza başvurabilir.

Eğer siz de her geçen gün büyüyen satış ekibimizin bir parçası olmak isterseniz www.yenibiris.com adresinde yer alan ilanlarımıza başvurabilir veya çalışmak istediğiniz alanı ve ili belirterek [email protected] e-posta adresine elektronik posta atabilirsiniz.

İşe Alım Aşamaları Nedir?

Şirketimize başvurunuz sonrası ikamet ettiğiniz ildeki ihtiyaçlarımız paralelinde sizinle temasa geçilir. Telefon görüşmesi sonrası yüz yüze mülakat gerçekleştirilir. Sonrasında, seçilen adaylara çalışma şartları, ücret ve gelir modeli hakkında bilgilendirme yapılır. İşe alımı kesinleşenler, işe başlamadan önce elektrik piyasası, elektriksepeti.com’un iş modeli ve kendi çalışma rutinleri, hedefler ve genel organizasyonumuz hakkında kapsamlı bir eğitimden geçerler.

Sağlanan Olanaklar Nedir?

İdari kadroda yer alan çalışanlarımıza rekabetçi ücret politikamız doğrultusunda gelir yaratılmaktadır.
Satış kadrolarımıza ise satış performansı ile uyumlu aylık satış primi ödenir.

Kariyer Olanağım Nedir?

Türkiye genelinde büyüyen bir yapıyı desteklemek amacıyla, hem merkez ofiste hem de satış alanında ara kademe yöneticilikleri oluşturulmakta ve bu ara kademe yöneticiliklerimize öncelikle alt kadrolarımızdan atama yapılmaktadır. Dolayısıyla, çalışanlarımız dinamik ve hızlı büyüyen bir organizasyon içinde yer alarak, kariyer fırsatlarını kısa sürede yakalayabilmektedir.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel