Neden Biz?

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Elektrik Sepeti Avantajları


Elektriksepeti.com’un üst yönetiminden idari kadrosuna, operasyon ekiplerinden sizlerle bire bir iletişimde olan enerji danışmanlarına kadar tüm kadrosu enerji alanında uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlık ve tecrübe her zaman tüketicinin faydası için kullanılır.

Şirket kültürümüz ve iş modelimizde önceliğimiz her zaman tüketicinin yanında olmaktır. Ucuz elektrik kullanımı için elektriksepeti.com’u tercih eden elektrik aboneleri yaşadıkları her sorunda uzman ekibimizi yanlarında bulacaktır. Elektriksepeti.com tüketici dostudur.

Elektriksepeti.com gerek enerji alanındaki birikimi ve girişimleri, gerekse teknolojik altyapısı sayesinde Türkiye’nin önde gelen elektrik tedarikçileriyle elektrik abonelerinin buluşma noktasıdır. Yenilikçi ve dinamik iş modelimiz sayesinde ucuz elektrik hizmetini hem tedarikçiler hem de müşterilerimiz için kolay, hızlı ve güvenli hale getiririz.

Hizmet anlayışımızı 3K olarak tarif ederiz: “Kaliteli, kesintisiz, kolaylaştırıcı”

Hedefimiz, ister mesken ister iş yeri olsun, tüm elektrik abonelerinin indirimli elektrik tarifeleri sayesinde enerji maliyetlerini düşürmede bir numaralı çözüm ortağı haline gelmektir.

İndirimli elektrik tarifelerini en yaygın ve güncel şekilde sizlere ulaştırır, sadece birkaç dakika içinde sizin için en cazip elektrik tarifesine ulaşmanızı sağlarız.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel