Bilgi Alın

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Elektriksepeti.com nedir, ne iş yapar?


Elektriksepeti.com, elektrik tüketicileri ile elektrik tedarikçilerini biraraya getiren yeni nesil elektrik satış platformudur. Elektriksepeti.com sayesinde tüketiciler, elektrik enerjisini indirimli ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirler. Tamamen ücretsiz olarak ve kesintisiz danışmanlık desteğiyle tüketicilerimize tedarikçi değişimi konusunda ve süreç boyunca hizmet veririz.

Tasarruf ve tasarruf yolları

Serbest tüketici olsun veya olmasın, tüm tüketicilerimiz bizden indirimli elektrik konusunda bilgi ve destek alabilirler. Elektriğini belirlenmiş en pahalı fiyattan almak yerine, indirimli alma hakkını kullanmaya karar veren tüm serbest tüketicilerimize piyasada var olan en indirimli ve avantajlı elektrik kampanyalarını sunarız. Tedarikçi ve kampanya koşullarını değerlendirip seçimini yapan tüketicilerimiz için, gereken tüm evrak ve başvuru adımlarını tamamlar, tüketicimizin onayını (imzasını) alarak, ilgili kurumlara iletiriz. Tüketicimiz hiç yorulmadan ve masraf yapmadan tedarikçi değişimi yapmanın ve elektrikte satın alırken indirim avantajını yakalamanın keyfini sürer.

Serbest tüketicilere indirimli elektrik alımı yapmaları için her aşamada destek olan, onlar adına bütün işlemleri takip eden bir satış şirketidir.

Serbest tüketicilere indirimli elektrik kampanyalarını sunar, indirimli elektriğin avantajlarından bahseder, ikna ettiği müşterilere tedarikçilerin sözleşmelerini imzalattırır, gerekli belgeleri müşteriden alır ve tedarikçiye iletir.

Serbest tüketicinin elektriksepeti.com üyesi olmasından ve üye tedarikçilerden biri ile anlaşmasından sonra tüketicinin ihtiyaç duyduğu her anda yanında olur, sorularını cevaplar, sorunlarına çözüm üretir.

(24 oy)

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel