Tedarikçilerimiz

Tedarikçilerimiz

Yıldırım Enerji Tedarik A.Ş.

YETAŞ Yıldırım Enerji Tedarik A.Ş. bir Yıldırım Holding iştirakidir. Yıldırım Holding, merkezi İstanbul’da bulunan ve dünyanın 4 kıtasında, 21 ülkede, 11 farklı sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin ...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

YETAŞ Yıldırım Enerji Tedarik A.Ş. bir Yıldırım Holding iştirakidir. Yıldırım Holding, merkezi İstanbul’da bulunan ve dünyanın 4 kıtasında, 21 ülkede, 11 farklı sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketleri arasındadır.

Yıldırım Enerji Holding, 152 MW kurulu güce sahip mevcut Hidroelektrik Santral yatırımlarının yanı sıra, 2025 yılı itibariyle yurtiçinde 5.000 MW kurulu güce sahip olacak yatırım projeleri ile elektrik piyasasına yön veren bir üretici konumuna yükselecektir.

YETAŞ, enerji üretim faaliyetlerinin ve yatırımlarının yanı sıra serbest tüketicilere enerji maliyetlerini düşürmek adına hizmetler sunan, finansal gücü, üretim kapasitesi, güçlü insan kaynağı ve operasyonel bilgi birikimi ile elektrik sektörünün öne çıkan tedarik firmalarındandır.

KGM Enerji Tic. Ltd. Şti.

Türkiye’nin inovatif elektrik tedarik şirketi olan Tek Elektrik, KGM Enerji çatısı altında 2013 yılında kuruldu. Sektöre getirdiği kalıcı çözümler, geniş bayi ağı, avantajlı, kişi ve kurumlara özel ka...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Türkiye’nin inovatif elektrik tedarik şirketi olan Tek Elektrik, KGM Enerji çatısı altında 2013 yılında kuruldu. Sektöre getirdiği kalıcı çözümler, geniş bayi ağı, avantajlı, kişi ve kurumlara özel kampanyaları ve tüketicilere sunduğu teknoloji tabanlı sistemleri sayesinde Türkiye’de 1 yıl içinde en fazla abone sayısına ulaşan elektrik tedarik şirketi oldu. Müşteri odaklı, sürdürülebilir ve güvenilir kaliteli hizmet anlayışı ile her geçen gün bayi ağını genişleterek, hizmet verdiği müşteri sayısını artırmaya devam ediyor.

Engie Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

ENGIE, Dünyada 153.000 çalışanı ile 70 ülkede faaliyette bulunmaktadır ve Dünyanın 1 numaralı Bağımsız Enerji Üreticisidir. Türkiye’de ise 40 seneden fazla süredir aktif çalışmaktadır. ENGIE, Türkiy...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

ENGIE, Dünyada 153.000 çalışanı ile 70 ülkede faaliyette bulunmaktadır ve Dünyanın 1 numaralı Bağımsız Enerji Üreticisidir.

Türkiye’de ise 40 seneden fazla süredir aktif çalışmaktadır. ENGIE, Türkiye enerji pazarındaki en büyük yabancı yatırımcılar ve önde gelen doğal gaz dağıtıcıları arasında sayılmaktadır.

ENGIE, Türkiye operasyonlarını 390 çalışanı ve Tractebel Engineering’de 113 çalışanı ile yürütmektedir. Ankara’da kendi Elektrik Üretim Tesisi (770 MW) olan Baymina, Tekirdağ’da ortak olduğu Elektrik Üretim (480 MW) Tesisi Uni-mar’ı işletmektedir. Türkiye’nin üçüncü en büyük doğal gaz dağıtım şirketi olan İZGAZ, ENGIE grubuna aittir. Ayrıca ENGIE, Türkiye’deki faaliyetlerini arttırmak amacıyla İşletme ve Bakım hizmetleri sunmakta, birçok Yenilenebilir Enerji Projesi üzerinde çalışmakta ve Elektrik ve doğal gaz satış piyasasında da faaliyet göstermektedir.

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş

Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding’e bağlı Limak Enerji Grubu’nun hem indirimli elektrik satışı yapan firması hem de EPDK’dan aldığı lisansla 2013 yılından bu yana Bursa, Balıkesir, Çanakkale...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding’e bağlı Limak Enerji Grubu’nun hem indirimli elektrik satışı yapan firması hem de EPDK’dan aldığı lisansla 2013 yılından bu yana Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde yaşayan elektrik abonelerinin görevli tedarik şirketidir.

Ulusal çapta indirimli elektrik satışı konusunda deneyimli olan Limak Enerji Uludağ Elektrik, faturalama, tahsilat, çağrı merkezi, ödeme kanalları vb konularda müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran uygulamaları ile sektörün en büyük oyuncularından biridir.

Üründül Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Türel Elektrik, "Türkiye’nin Elektriği" mottosuyla serbest tüketicilerin enerji ihtiyacını en hesaplı şekilde karşılamayı hedefleyen Üründül Enerji Grubu’nun tedarik şirketidir. Üründül Enerji Yatırı...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Türel Elektrik, "Türkiye’nin Elektriği" mottosuyla serbest tüketicilerin enerji ihtiyacını en hesaplı şekilde karşılamayı hedefleyen Üründül Enerji Grubu’nun tedarik şirketidir.

Üründül Enerji Yatırımları A.Ş. 2009 yılında, Türkiye, Doğu Avrupa, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu’yu içine alan bir coğrafyadaki elektrik üretim ve ticareti pazarında güvenilir bir yatırım şirketi olmak için kurulmuştur.

Üründül Enerji’nin enerji piyasasındaki geçmişi, Türkiye’nin en önemli elektrik üretim ve HES projelerinden olan Atatürk Barajı’nın yapımı ile başlar. Şirketin halihazırda tamamlanmış bir hidroelektrik santrali ve planlanan bir doğalgaz çevrim santrali projesi bulunmaktadır.

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş.

1928 yılında Kayseri’de doğan Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. teşebbüsünden ilham alan KEPSAŞ; günümüze kadar edindiği eşsiz birikimi ve tecrübeyi kullanarak, donanımlı personeliyle birlikte, şef...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

1928 yılında Kayseri’de doğan Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. teşebbüsünden ilham alan KEPSAŞ; günümüze kadar edindiği eşsiz birikimi ve tecrübeyi kullanarak, donanımlı personeliyle birlikte, şeffaf ve uygun fiyat politikasıyla, ülkemizdeki tüm tüketicilere en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi misyon edinmiştir.

Sürekliliğe önem veren KEPSAŞ, sadece tüketicilerinin enerji giderlerini azaltmayı değil, enerji tasarrufuna yönelik eğitici ve bilgilendirici projelerle kamuoyunu bilinçlendirmeyi ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı da misyon edinmiştir.

2012 itibari ile KEPSAŞ adı ile Türkiye’deki bütün serbest tüketicilere satış yapmaktadır. KEPSAŞ görevli tedarik şirketi olması sebebi ile bölgesinde, serbest olmayan bütün tüketicilere hizmet verme zorunluluğunun yanısıra sürdürdüğü kaliteli ve güvenli hizmeti uygun fiyat ile birleştirerek, Türkiye’deki birçok serbest tüketicilerin de tercihi olmuştur.

AGE Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

AGE ENERJİ, AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş.'nin çatısı altında FETAŞ Fethiye Enerji ve Ticaret A.Ş.'nin kurulması ile birlikte 1993 yılında çalışmalarına başlamıştır. 1999 yılında Türkiye'nin ilk "Yap İşle...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

AGE ENERJİ, AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş.'nin çatısı altında FETAŞ Fethiye Enerji ve Ticaret A.Ş.'nin kurulması ile birlikte 1993 yılında çalışmalarına başlamıştır. 1999 yılında Türkiye'nin ilk "Yap İşlet Devret" modeli ile yapılan hidroelektrik santrallerinden biri olan 16,50 MW kurulu güce sahip Fethiye Hidroelelektrik Santrali'ni devreye almış ve halen işletmektedir. Kasım 2008'de Trabzon ilinde 21 MW kurulu güce sahip Sarmaşık I HES ve 22 MW kurulu güce sahip Sarmaşık II HES tesislerini işletmeye açmıştır. Kasım 2009 ayında Adıyaman ilinde bulunan 30 MW kurulu gücündeki Pınar HES'in devreye alınması ile birlikte toplam kurulu gücünü 90 MW'a çıkarmıştır. Yamaç HES, AGE Denizli Doğalgaz Kombine Çevirim Santrali projeleri gibi önemli projelerle yatırımlarına devam etmiştir.

AGE ENERJİ halen enerji yatırım, enerji taahüt, toptan elektrik ticareti ile serbest tüketicilere elektrik satış hizmetleri vermekte olup, sürdürülebilir kalkınmanın ve enerji alanında dışa bağımlılığı azaltacak yerel kaynak kullanımının bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

2009 yılında kurulan AGE Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş., kurulduğu günden itibaren birçok serbest tüketiciye “güven” ve “kaliteden” ödün vermeden mottosuyla uygun elektrik satış ve hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

AKSA Elektrik Satış A.Ş.

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanı...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik, enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız verip, serbest tüketici limitini geçen tüm tarife gruplarına tüketim ayrımı gözetmeksizin doğrudan elektrik tedariki sağlamaktadır.

AKSA Elektrik, sahip olduğu üretim gücü, yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile entegre oluşumu ve Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir.

Sarı Perakende Enerji Satış ve Ticaret A.Ş.

Sarı Perakende Enerji Satış ve Ticaret Anonim Şirketi, piyasadaki yerini 2016 yılında almış ve pazardaki duruşunu ‘yenilikçi, cazip ve avantajlı’ olarak belirlemiştir. Sarı Enerji, birey odaklı çalışm...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Sarı Perakende Enerji Satış ve Ticaret Anonim Şirketi, piyasadaki yerini 2016 yılında almış ve pazardaki duruşunu ‘yenilikçi, cazip ve avantajlı’ olarak belirlemiştir. Sarı Enerji, birey odaklı çalışmalarını rekabet ortamına ayak uydurarak, kaliteli hizmet anlayışı bünyesinde hayata geçirmek ve tüm Türkiye’de bu hizmeti uygun fiyatlandırma prensibi ile sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sarı Enerji, en çok tercih edilen perakende enerji satış şirketi olmayı ve müşterilerinin yaşam kalitesini artıracak avantajlı elektriği sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefi gerçekleştirebilmek adına; insan odaklılık, yenilikçilik, şeffaflık ve ulaşılabilirlik ilkelerini vazgeçilmez koşulda benimsemektedir.

‘Enerjide Avantajın Rengi’ mottosundan yola çıkan Sarı Enerji, tüketicilerine kaliteli hizmeti birbirinden özel avantajlar ile birlikte sunmaktadır.

Bordo Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Bordo Enerji, 1958 yılında kurulan ve başta inşaat olmak üzere birçok sektörde yatırımları olan Güriş Holding’in enerji şirketidir. Üretimden son kullanıcıya satışa kadar yüksek kalitede hizmet verme ...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bordo Enerji, 1958 yılında kurulan ve başta inşaat olmak üzere birçok sektörde yatırımları olan Güriş Holding’in enerji şirketidir. Üretimden son kullanıcıya satışa kadar yüksek kalitede hizmet verme anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Bordo Enerji, tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin satışını gerçekleştirmektedir. ISO 9001 Kalite belgesi sahibi ilk Türk enerji şirketidir.

600 MW’a yakın işletmedeki kurulu gücü ile Türkiye’nin en büyük yenilenebilir kaynaklı elektrik üreticilerinden biri olan Bordo Enerji, 2009 yılından bu yana serbest tüketicilere yenilikçi kampanyalar ile satış yapmaktadır.

Fides Elektrik Enerjisi Toptan Alış Satış A.Ş.

Ocak 2011’de Elektrik Toptan Satış Lisansı alarak faaliyetine başlamış olan Fides Elektrik Enerjisi Toptan Alış-Satış AŞ; uzman kadrosu, güçlü ekibi ile müşterilerine en uygun ve hesaplı çözümleri sun...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Ocak 2011’de Elektrik Toptan Satış Lisansı alarak faaliyetine başlamış olan Fides Elektrik Enerjisi Toptan Alış-Satış AŞ; uzman kadrosu, güçlü ekibi ile müşterilerine en uygun ve hesaplı çözümleri sunmaktadır.

Bir SEMVAK (Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı) kuruluşu olan Fides, bağlı olduğu gruba ait ŞEKERBANK, ŞEKER LEASİNG, SBN SİGORTA gibi köklü kurumsal kimliğe sahip, güvenilir ve deneyimli bir tedarik firmasıdır.

Derin piyasa bilgisine sahip insan kaynağı, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunan FİDES, sektördeki çalkantılardan etkilenmeden yoluna devam etmektedir.

EWE Enerji A.Ş.

EWE AG, 9.000’e yakın çalışanı ve 8 milyar Euro’ya yakın cirosu ile Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biridir. Enerji, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren EW...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

EWE AG, 9.000’e yakın çalışanı ve 8 milyar Euro’ya yakın cirosu ile Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biridir. Enerji, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren EWE, bu üç alanı tek çatı altında toplamış ve akıllı enerji sistemlerinin geliştirilmesi konusunda öncü çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik yenilikçi ürün gamı ile EWE, geleceğin enerji tedariğini mümkün olan en yüksek sürdürülebilirlik, verimlilik ve güvenilirlik esaslarına dayanarak sağlamaktadır. Yaklaşık 1,3 milyon elektrik ve 1,7 milyon doğal gaz kullanıcısı güvenilir ve ekonomik enerji konusunda EWE’yi tercih etmektedir.

Merkezi Almanya’nın Oldenburg kentinde yer alan EWE’nin çoğunluk hissesi yerel yönetime aittir. EWE, Almanya’nın dışında gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye ve Polonya’da da hizmetlerini sürdürmektedir. Enerji sektöründe teknolojik ve yenilikçi şirket olma iddiasıyla adından söz ettiren EWE AG, 85 yıla yakın bilgi birikimini ve teknolojisini Almanya dışında faaliyet gösterdiği ülkelere aktarmaktadır.

Aycan Toptan Elektrik Ticaret A.Ş.

Türkiye Fındık Piyasasında 30 yıllık deneyime sahip Oltan Fındık’ın, enerji alanında büyüme stratejisi sonucu kurulan Aycan Enerji; 2009 yılında Hidroelektrik Santral yatırımları ile elektrik sektörün...
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Türkiye Fındık Piyasasında 30 yıllık deneyime sahip Oltan Fındık’ın, enerji alanında büyüme stratejisi sonucu kurulan Aycan Enerji; 2009 yılında Hidroelektrik Santral yatırımları ile elektrik sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ürettiği elektriğin serbest tüketicilere satışı için 2014 yılında tedarik lisansı alan Aycan Enerji, rüzgar ve güneş de dahil olmak üzere yenilenebilir kaynaklara yatırım yapmaya ve üretim gücünü arttırmaya devam etmektedir.

Müşterilerine ucuz ve yenilenebilir enerji sağlamak için yerli sermaye ve yerli insan kaynağıyla büyüyen Aycan Enerji, enerji sektörünün uzun soluklu firmaları arasında yer almak için hiç durmadan yatırım yapmaya ve çalışmaya devam etmektedir.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN