Tedarikçilerimiz

AKSA Elektrik Satış A.Ş.

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

AKSA Elektrik Satış A.Ş.

Geri Git

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik, enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız verip, serbest tüketici limitini geçen tüm tarife gruplarına tüketim ayrımı gözetmeksizin doğrudan elektrik tedariki sağlamaktadır.

AKSA Elektrik, sahip olduğu üretim gücü, yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile entegre oluşumu ve Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan 16 elektrik üretim santrali ve 2.000 MW üzerinde kurulu gücü ile bölgenin en güçlü enerji şirketlerinden olan Aksa Enerji, mümkün olan tüm yakıt çeşitleri ile en ekonomik ve verimli yakıt karmasını oluşturmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan 11 elektrik üretim santrali ve yurtdışında 530 MW kurulu güçteki 3 enerji santrali projesiyle bölgenin en güçlü enerji şirketlerinden olan Aksa Enerji, mümkün olan tüm yakıt çeşitleri ile en ekonomik ve verimli yakıt karmasının oluşturulmasını hedeflemektedir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, http://aksaelektrik.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel