Tedarikçilerimiz

Aycan Toptan Elektrik Ticaret A.Ş.

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Aycan Toptan Elektrik Ticaret A.Ş.

Geri Git

Türkiye Fındık Piyasasında 30 yıllık deneyime sahip Oltan Fındık’ın, enerji alanında büyüme stratejisi sonucu kurulan Aycan Enerji; 2009 yılında Hidroelektrik Santral yatırımları ile elektrik sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ürettiği elektriğin serbest tüketicilere satışı için 2014 yılında tedarik lisansı alan Aycan Enerji, rüzgar ve güneş de dahil olmak üzere yenilenebilir kaynaklara yatırım yapmaya ve üretim gücünü arttırmaya devam etmektedir.

Müşterilerine ucuz ve yenilenebilir enerji sağlamak için yerli sermaye ve yerli insan kaynağıyla büyüyen Aycan Enerji, enerji sektörünün uzun soluklu firmaları arasında yer almak için hiç durmadan yatırım yapmaya ve çalışmaya devam etmektedir.

Dürüstülük ve şeffaf ticaret değerlerini benimseyen firma, fındık sektöründe uzun zaman diliminde kazandığı güvenilir ticaret algısını kolayca enerji sektörüne aktarabilmenin gururunu yaşamaktadır. Aynı zamanda, adil müşteri ilişkilerinin yürütüldüğü yöneticilik anlayışıyla enerji sektöründe de güvenilir bir süreci başlatmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, http://www.aycanenerji.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel