Tedarikçilerimiz

Bordo Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Bordo Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Geri Git

Bordo Enerji, 1958 yılında kurulan ve başta inşaat olmak üzere birçok sektörde yatırımları olan Güriş Holding’in enerji şirketidir. Üretimden son kullanıcıya satışa kadar yüksek kalitede hizmet verme anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Bordo Enerji, tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin satışını gerçekleştirmektedir. ISO 9001 Kalite belgesi sahibi ilk Türk enerji şirketidir.

600 MW’a yakın işletmedeki kurulu gücü ile Türkiye’nin en büyük yenilenebilir kaynaklı elektrik üreticilerinden biri olan Bordo Enerji, 2009 yılından bu yana serbest tüketicilere yenilikçi kampanyalar ile satış yapmaktadır.

Bordo Enerji A.Ş. 6446 numaralı Elektrik Piyasası Kanunu Çerçevesinde kurulmuş ve EPDK tarafından tahsis edilen ETS/2132-16/1501 Lisans numarası ile faaliyet gösteren ve PMUM’a kayıtlı bir Toptan Satış şirketidir. Bordo A.Ş. Bu kapsamda elektrik enerjisi alımı, satımı ithalatı ve ihracaatı faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirket kalite politikası gereği alımı yapılan elektrik enerjisi sadece yenilenebilir enerji kaynağı kullanan üretim santrallerinden yapılmakta olup bu sayede ülkemiz kaynaklarının gelecek nesillere aktarılması konusunda üzerine düşen sorumluluk gereği azami özeni göstermektedir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, http://www.bordoenerji.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel