Tedarikçilerimiz

Engie Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Engie Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

Geri Git

ENGIE, ana iş alanlarını (Elektrik, Doğalgaz, Enerji hizmetleri) düşük karbon ekonomisine doğru Enerji Dönüşümündeki ana konuları - arz güvenliği, kaynakların rasyonel kullanımı, iklim değişikliğinin en aza indirgenmesi ve sürdürülebilir enerjiye erişim - göz önünde bulundurarak sorumlu bir büyüme modeli çerçevesinde geliştirmeyi hedefler.

Grup, 4 ana sektördeki uzmanlığı ile hükümetlere, toplumlara, şehirlere ve iş yerlerine verimli ve yenilikçi çözümler sağlamaktadır. Bunlar, Bağımsız Elektrik Üretimi, Yenilenebilir Enerji, Sıvılaştırılmış Doğal Gaz ve Enerji verimliliğidir.

ENGIE, 153.000 çalışanı ile 70 ülkede faaliyette bulunmaktadır ve ve Dünyanın 1 numaralı Bağımsız Enerji Üreticisidir.

Türkiye’de 40 seneden fazla süredir aktif çalışmaktadır. ENGIE, Türkiye enerji pazarındaki en büyük yabancı yatırımcılar ve önde gelen doğal gaz dağıtıcıları arasında sayılmaktadır.

ENGIE, Türkiye operasyonlarını 390 çalışanı ve Tractebel Engineering’de 113 çalışanı ile yürütmektedir. Ankara’da kendi Elektrik Üretim Tesisi (770 MW) olan Baymina, Tekirdağ’da ortak olduğu Elektrik Üretim (480 MW) Tesisi Uni-mar’ı işletmektedir. Türkiye’nin üçüncü en büyük doğal gaz dağıtım şirketi olan İZGAZ, ENGIE grubuna aittir. Ayrıca ENGIE, Türkiye’deki faaliyetlerini arttırmak amacıyla İşletme ve Bakım hizmetleri sunmakta, birçok Yenilenebilir Enerji Projesi üzerinde çalışmakta ve Elektrik ve doğal gaz satış piyasasında da faaliyet göstermektedir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, https://www.engie.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel