Tedarikçilerimiz

EWE Enerji A.Ş.

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

EWE Enerji A.Ş.

Geri Git

EWE AG, 9.000’e yakın çalışanı ve 8 milyar Euro’ya yakın cirosu ile Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biridir. Enerji, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren EWE, bu üç alanı tek çatı altında toplamış ve akıllı enerji sistemlerinin geliştirilmesi konusunda öncü çalışmalar gerçekleştirmektedir.

EWE Enerji, güçlü altyapısı ve tecrübesiyle Türkiye’de faaliyete geçtiği 2009 yılından bu yana; güvenilir ve vazgeçilmez bir enerji partneri haline gelmiştir. Çeşitlendirilmiş tedarik yapısı, müşteri odaklı çözümleri ve portföy yönetim tecrübesiyle EWE Enerji, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri tek elden sunabilmektedir.

Yurt çapındaki serbest tüketicilere ve dağıtım şirketlerine esnek satış çözümleri sunan EWE Enerji, 2 milyar m3 ticaret hacmiyle Türkiye’nin en büyük özel toptan doğalgaz satış portföyüne sahiptir.

Bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik yenilikçi ürün gamı ile EWE, geleceğin enerji tedariğini mümkün olan en yüksek sürdürülebilirlik, verimlilik ve güvenilirlik esaslarına dayanarak sağlamaktadır. Yaklaşık 1,3 milyon elektrik ve 1,7 milyon doğal gaz kullanıcısıgüvenilir ve ekonomik enerji konusunda EWE’yi tercih etmektedir.

Merkezi Almanya’nın Oldenburg kentinde yer alan EWE’nin çoğunluk hissesi yerel yönetime aittir. EWE, Almanya’nın dışında gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye ve Polonya’da da hizmetlerini sürdürmektedir. Enerji sektöründe teknolojik ve yenilikçi şirket olma iddiasıyla adından söz ettiren EWE AG, 85 yıla yakın bilgi birikimini ve teknolojisini Almanya dışında faaliyet gösterdiği ülkelere aktarmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, https://www.eweenerji.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel