Tedarikçilerimiz

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş

İNDİRİMLİ KAMPANYALARI GÖRÜN

Mesken Ticarethane Sanayi

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş

Geri Git

"Hayatı Aydınlatıyoruz" sloganıyla yola çıkan Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 1 Ocak 2013 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynı zamanda son kaynak tedarikçisidir.

Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding’e bağlı Limak Enerji Grubu’nun hem indirimli elektrik satışı yapan firması hem de EPDK’dan aldığı lisansla 2013 yılından bu yana Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde yaşayan elektrik abonelerinin görevli tedarik şirketidir. Bu illerde 10 Bölge Yönetmeliği’nde 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ulusal çapta indirimli elektrik satışı konusunda deneyimli olan Limak Enerji Uludağ Elektrik, faturalama, tahsilat, çağrı merkezi, ödeme kanalları vb konularda müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran uygulamaları ile sektörün en büyük oyuncularından biridir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz, http://www.limakuludag.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Google Pixel Facebook Pixel